Menu Zamknij

mPay – bilety jednorazowe i miesięczne

Od 1 maja 2023 roku pasażerowie MZK Starogard Gdański mogą kupować bilety jednorazowe i miesięczne w aplikacji mPay. Rozwiązanie jest darmowe i dostępne także w wielu innych miastach na terenie całej Polski.

Za pośrednictwem aplikacji można zakupić bilety normalne i ulgowe. Ceny biletów MZK kupowanych przez aplikację są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy się zarejestrować i zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami pieniężnymi np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą, co pozwala uniknąć konieczności pamiętania o regularnych zasilaniach konta. 

Zakup biletu trwa zaledwie kilka sekund, a transakcji można dokonać o dowolnej porze dnia i nocy. Dzięki zakupom w aplikacji mobilnej nie musimy szukać biletomatu czy punktu sprzedaży oraz czekać w kolejce martwiąc się, że pojazd odjedzie.

Bilet możemy zakupić tuż przed wejściem do pojazdu – pojawi się w zakładce „Moje Bilety” natychmiast po zatwierdzeniu płatności. 

Skip to content